Dil: TR
Mağazamıza Hoşgeldiniz!

Yeni Ürünler

Online Ödeme

Online Ödeme

Fiyatı: 0.00TL
Opel Astra 1.6 Buji Takım

Opel Astra 1.6 Buji Takım

Fiyatı: 126.59TL
Motor Tazkozu Sag Epica

Motor Tazkozu Sag Epica

Fiyatı: 971.18TL

Garanti Koşulları & İade formu

Garanti ve İade Koşulları;

Ürünlerimizin tamamı garanti kapsamı altındadır.

Garanti, Fabrikasyon hatalarından kaynaklanan ürünlerde geçerlidir.Ürün Garantisi, ürünün faturası ile birlikte geçerlidir.

 Kullanım ve Montaj hatalarından kaynaklanacak hatalı ürünler talebi kabul edilmeyecektir.

 Elektrik ve elektronik ürünler: Firmamızdan satın alınan tüm elektrik ve ateşleme sistemi yedek parçaları  (buji,modül,bobin,konjektör, distribütör, benzin pompası, map sensörü, eksantrik ve devir sensörleri,gaz kelebek boğazı,egr sensörü vb.) araca montaj edildikten sonra iadesi mümkün olmamaktadır.

 Vazgeçme;

 Almış olduğunuz ürünü kullanmadan ve ambalajı hasar görmeden yani tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmeden teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile destek@chevroletyedekparcasi.com adresine,0216 661 41 10 numaralı faks ile veya aşağı kısımdaki iade formunu doldurarak iade talebinizi bildirebilirsiniz.Talebiniz bize ulaştıktan sonra ürününüzü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen fatura veya iade faturası keserek geri gönderilmelidir. İade etmek istediğiniz ürünün yerine bir başka ürün alabilir veya ürünün  bedelini talep edebilirsiniz.İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.


Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler;

 Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve bu ürünlere taşıma şirketi tarafından hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Tutanak tuturulmadan teslim alınan hasarlı ürünler kusursuz sayılmaktadır. Ürün zarar görmemiş durumdayken kutusunda veya ambalajında oluşabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.